Evinizde Mükemmel Sinema Deneyimini Yaşayın

Televizyonunuzun yerleşik hoparlörleri, günlük kullanım için yeterli olabilir. Fakat sinema benzeri sürükleyici bir ses deneyimi arıyorsanız, bir ev sinema sistemine sahip olmanız gerekmektedir. 

SURROUND SİSTEMLER

Gerçek Bir Sinema Deneyimi

Ev sinema sistemleri genellikle birden fazla hoparlörden oluşur ve size surround bir ses deneyimi sunar. Bu, film müziklerini ve diyalogları duyulmaları gerektiği gibi net bir şekilde duymanıza olanak tanır. En yaygın surround kurulumu, iki ön hoparlör, iki arka hoparlör, bir merkez kanal hoparlörü ve baslar için bir subwoofer’dan oluşan 5.1 kurulumudur. Bu sistemlerde ses odanızın her yerine hareket eder ve gerçek bir sinema deneyiminde olduğu gibi büyük ve etkili bir ses ortaya çıkar. 5.1’den daha fazla hoparlör içeren sistemler de kurabilirsiniz, bu şekilde ev sinema deneyiminiz daha da üst seviyelere çıkacaktır.

SOUNDBARLAR

Kompakt ve Güçlü

Ev sineması dendiğinde ikinci seçenek soundbarlardır. Surround sistemlere göre çok daha kompakt olan soundbarlar, boyutlarına göre oldukça iyi bir performans sunarlar. Bir çoğu Dolby Atmos ve Wi-Fi akışı gibi gelişmiş özelliklere sahiptir ve hatta bazı modeller, ayrı bir subwoofer ve arka hoparlörlerle eşleştirilebilirler.

Evde Mükemmel Sesin Keyfini Çıkarmanın Tüm Yolları

Hangi yolu seçerseniz seçin sonuç aynıdır. İster bir soundbar tercih edin ister 13 hoparlörlü bir surround sistem, bir ev sinema sistemi, TV şovlarından filmlere, haber bültenlerinden spor müsabakalarına izlediğiniz her şeyi zenginleştirecektir.

KEF

Ödüllü Q Serisi İle Mükemmel Derinlik ve Netlik

Yetenekli bir ses mühendisi, sizi Viyana opera binasındaki kraliyet balkonuna, batmakta olan bir geminin makine dairesine veya bir yağmur ormanına götürebilir. Herkes böylesine harika bir ses deneyimi yaşamayı hak eder. İşte bu nedenle KEF'in Q Serisi, efsanevi Reference ve Blade hoparlörlerinden ilham alarak en son akustik teknolojiyi daha geniş kitlelere ulaştırıyor. Q Serisi hoparlörler, surround ev sinemasında gerçek mükemmelliği sağlayarak, izlemeyi seçtiğiniz her şeyde ayrıntıları ve derinliği hissetmenize olanak tanıyor.

KEF Q SERİSİNİ KEŞFEDİN

TEKNOLOJİ

Uni-Q

Q serisinde de Uni-Q tasarımın merkezinde bulunur. Geleneksel hoparlörlerde, farklı noktalardan yayılan orta ve yüksek frekanslar birbiriyle etkileşime girer. Uni-Q, tweeter'ı bas/orta aralık konisinin akustik merkezine yerleştirir ve farklı frekansları tek bir kaynaktan dağıtır. Bu, sesin odaya eşit olarak dağılmasını sağlar ve size daha doğal ve daha temiz bir ses sunar.

SES

Duyulması gerektiği gibi ses

Film yönetmenlerinin izleyicilere yaşatmak istediklerini tam anlamıyla yansıtan özgün sinematik deneyimler sunmak için merkez kanal hoparlörleri esastır. Q serisi merkez hoparlörler de tam olarak bunu gerçekleştirmek için tasarlanmıştır. Bu hoparlörler ile insan sesinin duygusal aralığını tanımlayan o ince nüansları ve karakteri en saf haliyle duyabilirsiniz.

TASARIM

Siyah ve beyaz bir rapsodi

KEF ürünlerini yıllar boyunca kullanacağınızı bildiği için tasarımlarında da zamansızlığı aramaktadır. Q serisi hoparlörler, görünür bağlantı parçaları olmayan kusursuz ve şık bir tasarım yaklaşımıyla tasarlanmıştır. Siyah ve beyaz renkte ince saten kaplaması ile evinizin dekoruna ve yıllar içinde değişen tasarım trendlerine uyum sağlar.

Eviniz için doğru hoparlörleri seçin

Ev sinema sistemi dendiğinde Q serisi hoparlörler ile birçok farklı sistem kurabilirsiniz. Ön sol ve sağ hoparlör olarak Q550 veya Q750’yi, surround sisteminizi tamamlayacak olan arka kanal hoparlörleri için de Q350 tercih edebilirsiniz. Diyalogları net ve temiz bir şekilde duyabilmeniz için ev sinema sisteminizin ayrılmaz bir parçası olan merkez hoparlörü olarak Q650C’yi kullanabilirsiniz. Kube serisi subwooferlar ile eşleyebileceğiniz Q hoparlörler kesinlikle etkileyici bir ev sineması deneyimine olanak tanıyor. 

BANG & OLUFSEN

Bang & Olufsen İmzalı Sinematik Bir Deneyim

Bang & Olufsen ev sinema sistemleri, ses alanındaki bir asırlık deneyimiyle size sadece bir dizi hoparlör ve bir TV değil, aynı zamanda mükemmel bir HiFi deneyimi sunar. Bang & Olufsen hoparlörler, birlikte sorunsuz çalışarak yaşam tarzınıza uyum sağlar ve inanılmaz bir ses deneyimi oluşturur. İster koltuğunuzda film, ister yemek masanızda haberleri izleyin veya sadece müzik dinleyin, Bang & Olufsen ev sinema sistemlerinden her zaman en iyi performansı alırsınız.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

SES

Size “orada olma” hissi veren ses

Ev sineması deneyimi, sizi binlerce hayranın olduğu bir stadyuma veya bir aksiyon filminde direksiyon başına götüren özgün ve güçlü sesle başlar. Bang & Olufsen ile doğru sesi duyduğunuzda, bu deneyimi sanki oradaymışsınız gibi yaşayacaksınız. 

ESNEKLİK

Sisteminizi zamanla genişletme özgürlüğü

Bang & Olufsen Beolab hoparlörler, size sisteminizi zaman içinde genişletme imkanı sunar ve bu sayede HiFi ses kalitesinin keyfini uzun yıllar boyunca sürebilirsiniz. Emin olun, ilk günden itibaren hem film izlerken hem de müzik dinlerken mükemmel bir ses deneyimi yaşayacaksınız.

KİŞİSELLEŞTİRME

Evinize uyan görünümü seçin

Bang & Olufsen, tercih ettiğiniz renk ve malzemeleri seçerek hoparlör ve TV’lerinizi özelleştirmenize olanak tanır. Ayrıca tüm ev sineması ürünlerini, mükemmel bir deneyim yaşamak için akıllı ev kontrol sisteminize entegre edebilirsiniz.

TASARIM

Yaşam alanlarınızı sesle dekore edin

Bang & Olufsen ev sineması ürünleri, yıllarca benzersiz performans sağlamak için üretilmiştir. Bu da değişen iç mimari ve tasarım trendlerine rağmen görsel çekiciliğini koruyan kalıcı tasarımlar yaratmayı gerektirir. Bang & Olufsen özgün ve zamansız tasarımları ile evinize her zaman uyum sağlayacaktır.

BEOSOUND STAGE

Güçlü Surround Ses

Bang & Olufsen ev sineması deneyimi için bir diğer seçeneğiniz ise Beosound Stage soundbardır. Tasarımı kadar iyi bir ses deneyimi sunan Beosound Stage ile TV deneyiminizi farklı bir düzeye taşıyabilirsiniz. Beosound Stage, ayrı bir subwoofer ihtiyacını ortadan kaldıracak kadar güçlü olmasının yanı sıra en son ses teknolojisi ve kusursuz tasarımın birleşimiyle film izleme keyfinizi tamamiyle değiştirir.

Diyaloglar için üstün bir merkez kanala sahip olan Beosound Stage, her biri kendi amplifikatörüne sahip on bir sürücü ve dört woofer içerir. Sesin etrafınızda hareket etmesini sağlayan Dolby Atmos özelliği ile gerçek bir sinema deneyimi oluşturmanıza yardımcı olur. Sonuç, son derece derin ve zengin ses deneyimidir. Ayrıca Beosound Stage, HDMI ARC'yi destekleyen herhangi bir televizyon ile çalışabildiğinden Bang & Olufsen sesini oturma odalarınıza taşımanızın en kolay yoludur..

BEOSOUND STAGE’İ KEŞFEDİN

SENNHEISER

Ev Sinemasının Geleceği AMBEO

Bir soundbardan Dolby Atmos performansını bekliyorsanız, seçebileceğiniz bir diğer hoparlör ise Sennheiser AMBEO’dur. Surround ev sineması sistemlerine benzer bir deneyim sunan AMBEO, daha gerçekçi inişler ve çıkışlar, daha fazla boyut ve hayal edebileceğinizden çok daha ince ayrıntılar üretebilir. Dahili bir ekolayzır ve çıkışı kendi zevkinize göre ayarlayabileceğiniz üç özel AMBEO 3D teknolojisi modu ile dinleme tercihlerinize kusursuz bir uyum sağlar. 

SENNHEISER AMBEO SOUNDBAR’I KEŞFEDİN

TEKNOLOJİ

3D Bir Sinema Deneyimi

AMBEO, oda kalibrasyonu teknolojisi sayesinde size benzersiz bir 3D ses deneyimi yaşatır. Mobilyalarınızın yerleşimi, odanızın şekli ve yansıtıcı yüzeylerin özelliklerini tespit eder ve odanın akustiğine uyum sağlayarak mükemmel bir ev sineması deneyimi sunar.

SES

Sesi Hisset

Beş adet stüdyo kalitesinde özel tweeter, altı adet bass sürücüsü ve vokaller için nefes kesen hassasiyetle tasarlanmış orta sesler… AMBEO, 13 high-end sürücüsü ile 5.1.4 ses deneyimi sunar ve ilave bir subwoofer gerektirmeden sese mükemmel bir derinlik hissi katar.

TASARIM

Sade ve Şık Tasarım

AMBEO’nun şık tasarımı sunduğu etkileyici ses deneyimiyle tam bir uyum içindedir. Minimalist detaylarının yanı sıra şık siyah alüminyum dış yüzeyi ile tasarımı ve performansı bir araya getirir.

MAĞAZADA DENEYİMLEYİN

Hayal kurmayı bırakın, deneyimleyin. Duymanız ve görmeniz gerekeni en doğru ve en doğal haliyle görün, duyun ve hissedin. Size en yakın deneyim mağazamıza ulaşın.

SİZE YAKIN BİR DENEYİM MAĞAZASI BULUN

Deneyim Mağazalarımız

Tel: 0212 319 97 79

info@hifilife.com

Search in store

Commonly searched