Adrenalin kulak zarlarıyla buluşuyor. Güzellik ve saf güç çarpışıyor. İtalyan motor sporları Danimarka tasarımıyla buluşuyor.

Her kulakta bir ikon.

Motorlar müzikle tanışıyor. Yüksek çözünürlük beygir gücüyle tanışıyor. Beoplay EX Ferrari Edition, Danimarka hassasiyeti ve İtalyan ateşiyle üretildi. Ergonomik mühendislik size gün boyu konfor sağlar. Cebinizdeki tam olarak ses hızıdır.

Satın Alın

Kaputun altındaki saf güç.

Odayı kükreyen bas ve tüm silindirlere yayılan sesle doldurun. Beosound 2 Ferrari Edition, Danimarka ses sanatının ustalığını ve İtalyan motor sporlarının yeteneğini alıp evinize taşıyor.

Satın Alın

Artık bunların hepsi cesaret ve ihtişamın, güç ve gelişmişliğin, güç ve prestijin senfonisinde bir araya geliyor.

Kırmızı. Siyah. Muhteşem.

Beosound Explore: Evde veya yolda kendinizi cesur güce ve muhteşem sese kaptırın. Tasarımı sağlam, rengi canlı olan bu taşınabilir hoparlör, tempoyu sizin belirlemenize ve mesafeleri sıkılmadan kat etmenize olanak sağlar.

Satın Alın

Adrenalin, en saf haliyle.

Beoplay H95: En iyi kulaklıklarımız Ferrari'nin en hızlı kırmızı tonuyla buluşuyor. Daha önce hiç duymadığınız ayrıntılarla sunulan favori müziğinizin heyecanını şık ve yepyeni bir tasarım ile birlikte yaşayın. Onları her taktığınızda mühendislerin ve sanatçıların zanaatını hissedin. Ekim 2023'ten itibaren mevcut olacaktır.

Satın Alın

Bir göz atın. Dinleyin. Onları bir gezintiye çıkarın.