Bang & Olufsen ve Sennheiser Kablosuz Kulaklıklar ve Hoparlörler

Kurumsal Hediye Tavsiyeleri

Bang & Olufsen ve Sennheiser Bluetooth Kulaklıklar ve Hoparlörler

Kurumsala Özel Yıl Dönümü Hediyeleri

Şirketiniz için önemli bir seneyi geride mi bıraktınız veya sizin için önemli olan bir başarının yıl dönümü mü, bu başarı hikayesinde yer alan çalışanlarınızı onore etmek için Bang & Olufsen ve Sennheiser hediye kutularını tercih edebilirsiniz.

Premium kalitede malzeme kalitesi ve kusursuz ses kalitesine sahip Bang & Olufsen Beoplay EX, Beoplay HX, Beoplay H95 bluetooth kulaklıkları veya Sennheiser'ın Momentum 4, Momentum True Wireless 3 ve Accentum Wireless kablosuz kulaklıklarını tercih edebilirsiniz.

Kurumsal hoparlör hediyesi olarak ise Bang & Olufsen Beosound Explore, Beosound A1, Beolit 20 taşınabilir bluetooth hoparlör modelleriyle sizin için unutulmaz bir hediye kutusu hazırlayabiliriz.

İş Ortakları için Kurumsal Hediyeler

Birlikte nice başarılara imza attığınız iş ortaklarınız ile bu başarıları birlikte kutlamak ve iş ortaklarınızı şirketinizle işbirliği yapma konusunda motive etmek ve ilişkilerinizi güçlendirmek için şimdi Bang & Olufsen veya Sennheiser hediye kutunuzu hazırlayın. İş ortaklarınızın kişisel zevklerini ve hobilerini bizimle paylaşın en uygun hediyeyi birlikte seçelim.

Bang & Olufsen Kablosuz Kulaklık Tavsiyeleri

Bang & Olufsen Taşınabilir Kablosuz Hoparlör Tavsiyeleri

Sennheiser Kablosuz Kulaklık Tavsiyeleri

Mağazamızda arama yapın.

Sık aranan