SİZE ÖZEL BİR ENTEGRASYON

Beohome Deneyiminin Rahatlığı

En küçük detayına kadar özenle tasarlanan Bang & Olufsen’ın akıllı ev çözümleri ile gerçekten önemli olan şeylere zaman ayırın. 

LÜKS SADELİK

Beohome ile Yaşam

Sizinle birlikte uyanan bir ev hayal edin. Gözlerinizi açtığınız anda perdelerin açıldığını, en sevdiğiniz müziğin çalmaya başladığını ve hatta ısıtma sisteminizin kendiliğinden tercih ettiğiniz sıcaklığa ayarlandığını…Beohome’a sahip olmak işte böyle bir deneyim. Neredeyse sahip olduğunuz her şeyi bir dokunuş ile kontrol edebilirsiniz.

BEOHOME İLE YAŞAMI DENEYİMLEMEK İÇİN BİZE ULAŞIN

Ev Entegrasyonu

Günlük yaşam aslında çok daha kolay bir hale gelebilir. Tek gereken birkaç parlak fikir ve her şeyin birbirine bağlanmasını sağlayan akıllı bir ev sistemi. Bang & Olufsen ev entegrasyonu ürünlerinin size sağlayacağı ayrıcalık tam olarak bu.

1. Uzaktan her şeyi yönetin

Evinizdeki tüm cihazları tek bir dokunuşla yönetin. Beohome, eve gelmeden önce ısıtma sisteminizi açmaktan güvenlik sisteminizi yurt dışından kontrol etmeye kadar birçok eylemi mobil olarak yapabilmenizi sağlar.

2. Evinize hoş geldiniz

Alarm sisteminizi Beohome’a entegre edin ve her yerden kolayca yönetebileceğiniz "Hoş Geldin" veya "Güle Güle" senaryoları ile evinizi koruyun.

3. Işıkları aç veya kapat

Beohome ile herhangi bir odadaki, dış mekanlarınızdaki ve hatta evinizdeki tüm ışıkları tek seferde açın veya kapatın.

4. Bir Senaryo Yaratın

Işıkları azaltın, en sevdiğiniz çalma listesini açın ve sıcaklığı yükseltin. Beohome’la saniyeler içinde etkinleştirebileceğiniz bir senaryo yaratın.

5. Dinleme özgürlüğü

Hoparlörlerinizi WiFi ile bağlayın, sisteminizi kurun ve tasarım veya işçilikten ödün vermeden evinizin her odasında Bang & Olufsen kusursuz ses deneyiminin keyfini çıkarın.

6. Tasarımınızı seçin

Evinizin dekorasyonuna uyum sağlaması ve kişisel tarzınızı yansıtması için Bang & Olufsen ürünlerinin rengini, boyutunu, malzemesini ve nereye konumlanacağını siz seçin, özgürce tasarlayın.

Beoliving Intelligence 

Akıllı bir evin kalbi

Beoliving Intelligence, Bang & Olufsen ev entegrasyonu çözümlerinin arkasındaki dehadır. Perdelerinizden kahve makinenize, alarm sisteminizden hoparlörlerinize her şeyi kolayca yönetebilmenizi sağlar.

Akıllı evinizi tek bir dokunuşla yönetmek için tek yapmanız gereken yalın ve şık tasarımlı BeoLiving App’i mobil cihazınıza indirmek. Beoliving Intelligence’ın sihirli dünyasında hoşgeldiniz!

Akıllı evler ve akıllı iş

İşletmeniz için ev otomasyonu

Mükemmel sesi ve tam entegrasyonu işinizin önemli bir parçası haline getirin. Bunu yaparken Bang & Olufsen her adımda yanınızda olacak. İşletmenizin kusursuz bir entegrasyon deneyimine sahip olması için deneyim uzmanlarımız, ilham ve planlamadan satış sonrası desteğe birçok konuda size yardımcı olacaktır.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN DENEYİM UZMANLARIMIZLA İLETİŞİME GEÇİN

YÜKSEK PERFORMANSLI EĞLENCE

Bir mükemmellik mirası

Bang & Olufsen ürünleri ile sistemlerinizi ve evinizi kusursuz bir şekilde entegre ederek yaşam alanlarınızı mükemmel hale dönüştürmek için çalışıyoruz.

Tüm Bang & Olufsen ürünleri, mükemmel bir tasarım ve mühendislik mirasına sahip. Her yeni nesil ürün, gelecekle olduğu kadar geçmişle de uyumlu olarak zamansız bir tasarım anlayışı ve üstün bir kaliteyle yaratılıyor. Bu da Bang & Olufsen ürünlerinizi yıllarca ve hatta on yıllarca kullanabilmeniz anlamına geliyor.

TASARIMLARI KEŞFET

SİZE EN YAKIN DENEYİM MAĞAZASINI BULUN

Bang & Olufsen deneyim uzmanlarımıza danışın ve size özel tasarlanmış bir sistem oluşturun.

DENEYİM MAĞAZASI BUL

Tel: 0212 319 97 79

info@hifilife.com

Mağazamızda arama yapın.

Sık aranan