EV SİNEMA SİSTEMLERİ 

Evinizde Mükemmel Sinema Deneyimini Yaşayın

Duymak, hissetmektir. Doğru çalındığında ses, sizi oturma odanızdan, tıklım tıklım dolu bir stadyuma, engin bir okyanusun dibine ya da uzak bir galaksiye götürür. 

DUY, GÖR, HİSSET

Ev Sineması Deneyiminde Yeni Bir Boyut

Bang & OIufsen’ın büyüleyici hoparlörleri ile türünün en iyisi Beovision TV'yi eşlemenin ve kendinize ait ev sinema deneyiminizi yaratmanın heyecanını keşfedin.

Bang & Olufsen'den Kusursuz Bir Sinema Deneyimi

Bang & Olufsen, ürünlerini bütünüyle entegre bir sistem olarak birlikte uyum içerisinde çalışmak üzere tasarlandığı için birçok markadan farklıdır. Bunun en güzel örneklerinden biri de odadaki diğer tüm Bang & Olufsen ürünlerinin özelliklerini tam olarak "bilen" Beovision TV'nin içindeki dijital ses işlemcisidir. Bu özellik, TV'nizin ses dağıtımını yalnızca yapılandırmanıza göre değil, aynı zamanda odanıza, dinleme konumunuza ve izlediğiniz içeriğe göre optimize eder. Böylece, bir müzik sisteminin, bir televizyonun ve bir ev sinema sisteminin keyfini bir arada çıkarabilirsiniz.

SES

Size “orada olma” hissi veren ses

Ev sineması deneyimi, sizi binlerce hayranın olduğu bir stadyuma veya bir aksiyon filminde direksiyon başına götüren özgün ve güçlü sesle başlar. Bang & Olufsen ile doğru sesi duyduğunuzda, bu deneyimi sanki oradaymışsınız gibi yaşayacaksınız. 

ESNEKLİK

Sisteminizi zamanla genişletme özgürlüğü

Bang & Olufsen Beolab hoparlörler, size sisteminizi zaman içinde genişletme imkanı sunar ve bu sayede HiFi ses kalitesinin keyfini uzun yıllar boyunca sürebilirsiniz. Emin olun, ilk günden itibaren hem film izlerken hem de müzik dinlerken mükemmel bir ses deneyimi yaşayacaksınız.

KİŞİSELLEŞTİRME

Evinize uyan görünümü seçin

Bang & Olufsen, tercih ettiğiniz renk ve malzemeleri seçerek hoparlör ve TV’lerinizi özelleştirmenize olanak tanır. Ayrıca tüm ev sineması ürünlerini, mükemmel bir deneyim yaşamak için akıllı ev kontrol sisteminize entegre edebilirsiniz.

TASARIM

Yaşam alanlarınızı sesle dekore edin

Bang & Olufsen ev sineması ürünleri, yıllarca benzersiz performans sağlamak için üretilmiştir. Bu da değişen iç mimari ve tasarım trendlerine rağmen görsel çekiciliğini koruyan kalıcı tasarımlar yaratmayı gerektirir. Bang & Olufsen özgün ve zamansız tasarımları ile evinize her zaman uyum sağlayacaktır.

TONMEISTER

Geoff Martin

"Bang & Olufsen olarak size, film yapımcılarının izleyicilere yaşatmak istediklerini tam anlamıyla yansıtan özgün sinematik deneyimler sunmaya kararlıyız. Bu nedenle, duymanız ve görmeniz gerekeni en doğru ve en doğal haliyle size ulaştırmak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz."

Ses

Bang & Olufsen, ses alanındaki bir asırlık deneyimiyle size sadece bir dizi hoparlör ve TV değil aynı zamanda mükemmel bir HiFi ses deneyimi sunuyor. Bu ürünler birlikte sorunsuz çalışarak yaşam tarzınıza uyum sağlayabilen inanılmaz bir ses deneyimi oluşturuyor. İster koltuğunuzda film ister yemek masanızda haberleri izleyin veya sadece müzik dinleyin, Bang & Olufsen ev sinema sistemlerinden her zaman en iyi performansı alacaksınız.

BEOLAB HOPARLÖR SESİ

Sahneyi Genişletin ve Deneyiminizi Güçlendirin

Ev sineması deneyiminiz, eklediğiniz her hoparlör seti ile yoğunlaşır. Aktif Beolab hoparlörler, bağımsız bir alıcı veya amplifikatöre ihtiyaç duymadan doğrudan Beovision TV'nize kablolu veya kablosuz olarak bağlanabilir.

Kanepeniz veya hoparlörleriniz mükemmel noktaya yerleştirilmemiş olsa bile Beolab’in akıllı teknolojileriyle üstün bir surround ses performansı alacağınızı garanti ediyoruz.

TV HOPARLÖRLERİNİ KEŞFET

BEOVISION TV SESİ

Yerleşik Süper Güçler

Beovision TV, üstün akustik performans sağlamak için tasarlanmıştır. Güçlü 3 kanallı hoparlörleri, tek başına da mükemmel stereo performans sağlar ve kristal netliğinde bir ses üretir.

Bir surround sistem içerisinde kullanıldığında Beovision TV’nin Yerleşik Bas Yönetimi özelliği, zorlu düşük frekansların her zaman en doğru hoparlörlere gönderilmesini sağlar. True Image teknolojisi sayesinde ise ses, kullanılan hoparlör sayısına göre otomatik olarak artırılır veya azaltılır.

TELEVİZYONLARI KEŞFET

ESNEK PERFORMANS

Evde Mükemmel Sesin Keyfini Çıkarmanın Tüm Yolları

Bang & Olufsen ev sinema sistemleri, koltuğunuzda olağanüstü bir sinema deneyimden çok daha fazlasını sunar.

Belki de yemek masasından haberleri izlemek istersiniz. Bu durumda TV ekranınız otomatik olarak size döner ve kendisine en yakın iki hoparlörü etkinleştirir. Müzik dinlemek istediğinizdeyse çalma listenizi seçmeniz yeterli. En güçlü hoparlörleriniz etkinleşecek ve size sadece kusursuz müziğin keyfini çıkarmak kalacak. Bang & Olufsen ile olanaklar gerçekten sınırsız.

Bang & Olufsen deneyim uzmanlarımız, size ilham ve planlamadan evinize başarılı entegrasyona kadar her adımda yardımcı olacaktır. Sonrasında yapmanız gereken tek şey bu mükemmel deneyimi kontrol etmek için BeoRemote One’dan 'yemek alanında TV', 'kanepede film' veya 'oturma odası müziği' gibi kayıtlı senaryonuzu seçmek.

DENEYİM UZMANLARIMIZLA İLETİŞİME GEÇİN

EV ENTEGRASYONU

Yaşayan Akıllı Ev

Günlük hayatınızı zarif ve lüks yollarla kolaylaştıran Bang & Olufsen ev sinema sisteminizi kusursuz bir deneyim için diğer akıllı ev teknolojilerinizle entegre edebilirsiniz.

Bu entegrasyon sonunda BeoRemote One üzerinden akıllı ev sisteminizi çalıştırabilir veya Bang & Olufsen ürünlerinizi akıllı ev tuş takımınız ile kontrol edebilirsiniz.Televizyonunuzu tercih ettiğiniz oturma alanına çevirin ve surround sesi izleme konumunuza göre optimize edin - bunların hepsini Beoromote One ile tek bir dokunuşla gerçekleştirin.Beoromote One mükemmel görüntü koşullarını yaratmak için perdeleri kapatmak veya ışıkları azaltmak için bile programlanabilir.

Bang & Olufsen ile olasılıklar sonsuzdur, fırsatlarınız hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

ÖZEL EV ENTEGRASYONU HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ

Deneyiminizi Tasarlayın

Her ev için benzersiz bir Bang & Olufsen çözümü vardır; gereksinimlerinize ve isteklerinize göre deneyim uzmanlarımız size özel tavsiyelerde de bulunmaktan memnuniyet duyarlar. Sinema deneyiminizin Bang & Olufsen ile ne kadar farklı olabileceğini gösteren birkaç örnek:

TELEVİZYON

Ayrıntıları keşfedin

Beovision TV, ev sineması deneyiminizin temel taşıdır. Entegre 3 kanallı stereo kurulumu sayesinde diyaloglardaki netliğin ve şaşırtıcı derecede zengin stereo performansının keyfini çıkarabilirsiniz. Beovision Harmony’nin çeşitli boyut seçenekleri mevcuttur.

ÖN HOPARLÖRLÜ TELEVİZYON

Sahneyi ve Sesteki Derinliği Hissedin

Bir konser düşünün. Şarkıcının net vokali sizi merkezden vururken, enstrümanların sesi tüm mekanı dolduruyor. İki ön hoparlör eklediğinizde Beovision TV'niz artık merkez kanal görevi görmeye başlar ve daha da muhteşem bir deneyim için sesi TV ekranınızın ötesine genişletir.

ÖN VE ARKA HOPARLÖRLÜ TELEVİZYON

Oradaymış gibi hissedin

Gerçek bir sinema deneyimi istiyorsanız hem ön hem de arka hoparlörlere sahip olmanız gerekmektedir. Bu, tezahürat yapan kalabalığın içinde arkanızdaki seyirciyi duyabilmeniz veya yanınızdan bir arabanın hızla geçtiğini gerçek anlamda hissetmeniz manasına gelir. Bang & Olufsen ev sinema sistemleri ile "orada olmanın" muhteşem hissini şimdi oturma odanızda yaşayın.

MAĞAZADA DENEYİMLEYİN

Hayal kurmayı bırakın, deneyimleyin. Duymanız ve görmeniz gerekeni en doğru ve en doğal haliyle görün, duyun ve hissedin. Size en yakın deneyim mağazamıza ulaşın.

SİZE YAKIN BİR DENEYİM MAĞAZASI BULUN

Kişiselleştirme

Evinizi iyi performans göstermeleri için belirli bir noktada konumlandırılmaları gereken bir dizi hoparlörün etrafında dekore etmek zorunda kalmamalısınız. Bang & Olufsen, sizi mevcut iç mekanlarınızı kusursuz sesle tamamlamaya davet ediyor. Tercih ettiğiniz yerlerde, tarzlarda ve renklerde, doğru konumlandırma ile…

SEÇMEDEN ÖNCE DENEYİMLEYİN

Beovision Eclipse'in oturma odanızda nasıl görüneceğini merak ediyor musunuz? Veya Beolab 18'in yerde durmasını mı yoksa duvarınızda asılı kalmasını mı tercih edersiniz? Cevabınız hemen elinizin altında.

Farklı stil ve yerleşim seçeneklerinizi test etmek için size en yakın deneyim mağazamıza ulaşın.

SİZE YAKIN BİR DENEYİM MAĞAZASI BULUN

TERCİH ETTİĞİNİZ GÖRÜNÜMÜ VE HİSSİ TANIMLAYIN

Özel tasarım kumaş korumaları mı, yoksa zamansız alüminyum korumaları mı tercih edersiniz? Sıcak bronz mu, yoksa şık gümüş tonları mı? Ceviz mi yoksa isli meşe mi? Bang & Olufsen deneyiminin en önemli parçası ürünlerinizi kişiselleştirerek alanınız ile uyum içinde olmalarını sağlayabilmenizdir.

Kusursuz müşteri desteği için isteklerinizi online olarak veya Bang & Olufsen deneyim noktalarımızda bizimle paylaşmaktan çekinmeyin.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN DENEYİM UZMANLARIMIZLA İLETİŞİME GEÇİN

HER YER DOĞRU YERDİR

Patentli teknolojiler ve esnek ses sahneleme yetenekleri sayesinde, Beolab hoparlörlerinizin yerleşimini çok fazla düşünmenize gerek yok. Pek çok farklı tasarım ve boyut seçeneği ile eviniz için mükemmel olanı bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Bang & Olufsen deneyim noktalarımız ile sizlere her zaman yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

TASARIM

Görülmeyi Hak Eden Ses

Yıllarca ve hatta on yıllarca dayanan ürünler üretirken kusursuz tasarım ve işçilik, performans kadar önemli hale gelir. Her bir Bang & Olufsen ürünündeki zanaat ve özeni anlamak için kısa bir bakış bile yeterli olacaktır. Görünüşü son teknoloji ürünlerden çok klasik mobilyalara daha yakındır. Özgün ve üstün kaliteli malzemeleri size en uygun kombinasyonu yaratma fırsatı verir. Bang & Olufsen size sadece olağanüstü bir ses sunmakla kalmaz aynı zamanda bir tasarım deneyimi yaşatır.

Ürünleri daha yakından tanıyın

TV Hoparlörlerİ

Kusursuz sinema deneyimi için hoparlörleri keşfedin.

TV Hoparlörlerini Gör

TV Kategorİsİ

Televizyonları ve tüm etkileyici özelliklerini keşfedin.

Televİzyonları Gör

UZAKTAN KONTROL

Bang & Olufsen ürünlerinizi tek dokunuşla kontrol edebileceğiniz ürünleri keşfedin.

Ürünleri Gör

Deneyim Mağazalarımız

Tel: 0212 319 97 79

info@hifilife.com

Search in store

Commonly searched