EPOS – Microsoft Teams Uyumlu Kulaklıklar

Birinci sınıf ses çözümlerinin önde gelen ses sağlayıcısı EPOS, kullanıcılara en üst düzeyde iletişim ve işbirliği deneyimi sağlamak için küresel pazarda tümleşik iletişim ve işbirliği konularında ider olan Microsoft ile uzun vadeli ortaklık anlaşması imzalamıştır.

EPOS Kulaklıklar Skype for Business Sertifikalıdır ve Microsoft Teams ile desteklenmektedir. EPOS, yeni ve heyecan verici kulaklıklar geliştirdikçe bu yeni çıkaracağı kulaklıklar da Microsoft Teams için onaylanır durumda olacaktır.

EPOS’un üstün ses kalitesi, tam entegre çağrı kontrolleri ve mükemmel konfor ile birleştiğinde kullanıcılara zengin ve net bir iletişim deneyimi sunmaktadır. EPSO kulaklıklar, sağladığı tam entegre kontrol ve konfor ile üretkenliğinizi arttırmaktadır.

Microsoft Teams ve EPOS ses çözümleri ile iş hayatında toplantılarınız artık çok daha pratik ve iki tarafın da birbirini anlayacağı şekilde anlaşılır hale gelecek.

Eğitim alanında da tercih edilen EPOS kulaklıklar, öğrenciler için online eğitimlerde sağladığı üstün konfor ile büyük avantaj sağlamaktadır. BrainAdapt teknolojisi ile öğrenciler uzun süren online eğitimlerde dahi odak kaybetmeden öğretmenlerinin anlattıklarına odaklabilir ve derslere en iyi şekilde katılım gösterebilir.

Potansiyelinizi Açığa Çıkartın

Mükemmel arama netliği ve uyarlanabilir ANC ile doğal ses için EPOS AI ™ destekli bir kulaklıkla her yerde yaptığınız işe odaklanın ve üretkenliğinizi en üst seviyeye çıkarın. Ortamdaki ses frekanslarına uyum sağlayan ve çalışma performansını arttıran EPOS AI ™ teknolojisiyle toplantılarınızda ses deneyimini en doğal haliyle yaşayın. Gelişmiş mikrofon performansı ile düşüncelerinizi en doğru şekilde karşı tarafa aktarın ve benzersiz tümleşik iletişim çözümünün keyfini çıkarın.

Üstün Ses Kalitesi ve Zengin Ürün Çeşitliliği

Hem işte, hem yolda EPOS imzası taşıyan zengin ve doğal ses özelliğinin yanında gürültü filtreleme özelliğine de (ANC) sahip olan kulak içi kulaklıkla hareket etmeye devam edin, işinize odaklanın ve daha üretken olun.

Microsoft Teams uyumlu EPOS kulaklıklar, sahip olduğu kablosuz bağlantı özelliği, ergonomik yapısı ve gün boyu rahat kullanımı sayesinde her yerde iş görüşmelerinizi yapmanıza olanak sağlar..

EPOS'un kablolu, kablosuz, boyun bantlı, taçlı ve kulak içi gibi her çeşit kulaklık modelinde mükemmel ses ve konforun mükemmel dengesini en iyi haliyle deneyimleyebilirsiniz.

EPOS – Zoom Uyumlu Kulaklıklar

Üstün ses ve video deneyimi için EPOS’un Zoom uyumlu kulaklıkları ile mümkün.

Bulut tabanlı ve video öncelikli tümleşik iletişimde küresel bir lider olan Zoom, şirketler için birinci sınıf ses çözümleri sağlayıcısı EPOS ile iş birliği yapmaya başlamıştır.

Zoom’un video öncelikli tümleşik iletişim platformu ve EPOS’un çalışma koşulları için birinci sınıf HD ses kalitesi ve sorunsuz arama kontrol yönetiminin avantajları artık bir arada.

Mağazamızda arama yapın.

Sık aranan