Hakkımızda

Müzik dinlemeyi çok seviyoruz. Ses kalitesi konusunda çok detaycıyız. Tasarımda ve kullanışlılıkta da.

Kaliteli ses için evimizin dekorasyonunu değiştirmek hiç bize göre değil. Neden iyi müzik, kulağımıza olduğu kadar gözümüze de hitap etmesin? Hele ki cep telefonumuzdaki müziği yaşam alanlarımızın her yerinde bizi tatmin edecek kalite dinleyebiliyorsak keyfimize diyecek bir şey yok.

Biz böyle düşünüyoruz ve bizim gibi düşünüyorsanız evinizi kaliteli müzikle doldurmak bizi çok mutlu eder.

Kaliteli müzik dinlemeyi dekoratif, güncel teknolojiler sayesinde çok pratik hale getiren bir ürün ailesiyle karşınızdayız.

Benzersiz ses ve tasarımlarıyla evinizin dekorunu tamamlayan Bang & Olufsen ses ve görüntü sistemleri,

KEF, Sennheiser, Klipsh, Hegel gibi dünya’nın en çok tercih edilen Hi-Fi ve sinema ses sistemleri,

A&Kern, Focal, Naim, Sennheiser taşınabilir Audiophile müzik çaları ve kulaklıkları.

Tüm bu markalar ve ürünlerin hepsini sizler için seçtik ve deneyimlemeniz için mağazalarımızda sergiliyoruz.

Mağazalarımız, sizlerin kolay ulaşabileceğiniz yerlerde. İstanbul Avrupa Yakasında Kanyon AVM ve İstanbul Anadolu yakasında Akasya AVM’de.

Gelin, B&O, KEF, Focal, Naim, Sennheiser ve filtremizden geçen, her biri birer tasarım harikası olan ve mükemmel ses kalitesi sunan ürünlerimizi birlikte deneyimleyelim.

Kulaklarınıza inanamayacaksınız.

Daha iyinin peşindeyseniz, sizleri deneyim mağazalarımıza bekliyoruz.

Hifilife, sizleri sadece ilginizi çeken ürünler ile değil, kusursuz sesi deneyimlemenize yardımcı olacak ses teknolojileri konusundaki uzman ekibiyle ağırlıyor.

Müzik ve ses tutkunları; Bang & Olufsen markasının dünyaca ünlü zamansız tasarımlarını, Focal, Sennheiser markalarının mükemmeliyetçi High-End kulaklıklarını, Klipsch’in efsanevi Heritage serisini, mühendislik harikası KEF hoparlörleri ve daha birçok ses harikasını Bang & Olufsen I Hifilife Mağazalarımızda inceleyebiliyor.

Pzt - Pz: 10:00am - 10:00pm

BİZE SORUN

Sorularınız hakkında Müşteri İlişkileri ekibimize danışmak için444 0 794’dan bize ulaşabilir veya aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Mağazamızda arama yapın.