Hifilife Kimdir?

Müziğe karşı büyük bir tutkumuz var. Onsuz hayatın bir hata olduğu ve eksik olduğunu düşünüyoruz. İşte bu tutku, mükemmel sesin nasıl en iyi şekilde elde edileceği konusunda bizi eşsiz bir yolculuğa çıkardı.

Hifilife, canlı müziğe sadakati temsil eden ‘High Fidelity’ (Hi-Fi) ve bu sadakatin bir hayat biçimi almasını temsil eden 'Life' kelimesinin birleşimidir. 2015’den beri faaliyet gösteren Hifilife Elektronik Ticaret ve Mağazacılık A.Ş.’nin bünyesinde 2018 yılında kurulan bir iş birimi olarak, sizlere dünya lideri markalardan özenle seçilmiş bir ürün koleksiyonu sunuyoruz.

Sennheiser ile başlayan yüksek teknoloji ses ürünlerini size ulaştırmayı amaçlayan yolcuğumuz, artık Hifilife markasıyla yeni bir kimliğe bürünüyor. Hifilife olarak kaliteli müziği, kaliteli ekipmanlar ile buluşturarak dinleme deneyimini mükemmel hale getirmek istiyoruz.

Kullanıcılarımıza hem online mağazamızla hem de İstanbul’da iş dünyasının ve sosyal yaşamın kalbinde yer alan Kanyon ve Coliseum Hifilife deneyim mağazamızla ulaşıyoruz. Herkesin kulaklık veya hoparlör gibi ürünleri satın almadan önce özel bir şekilde deneme fırsatına sahip olmasını istediğimiz deneyim mağazamızda kendi plağınızla, bilgisayarınızla, müzik çalarınızla sevdiğiniz müziği açıp, sıcak bir kahve eşliğinde eşsiz bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Sennheiser, Bang&Olufsen, KEF, Klipsch, Astell&Kern, Audioengine, Hegel gibi her biri alanında lider olan markaların, Hi-Fi kalitesinde sese sahip kulaklıkları, taşınabilir ve ev tipi hoparlörleri, pikapları ve premium kulaklık adaptörleri ile en iyi maliyet/performansı sunuyoruz.

Hifilife ekibi, müzisyen ve müzik tutkusu olan kişilerden oluşuyor. Sadece ürünleri değil, doğrudan müziği deneyimlemenizi sağlayacak yetkinliğe ve ufka sahip olan ekibimizle, sizi unutulmaz bir yolculuğa çıkarıyoruz. Sizi mutlu etmek için var gücümüzle çalışıyor, mutsuz olduğunuzda ise bunun daha fazla sürmesine müsaade etmeyerek çözüm arayışına giriyoruz.

360 derece taşınabilir müzik bileşenlerini sunabilme farkı yaratan Hifilife, aynı zamanda evde müzik dinleme deneyimini de en iyi şekilde geliştirmeyi amaçlıyor. 

Niçin varız?

  • Deneyim yaşamak isteyen müzik tutkunları için varız.
  • Müziği canlı performansa en benzer şekilde duymak isteyenler için varız.
  • Hareket halindeyken, seyahatte, sporda, metroda, evinde, ofisinde, her anında müziği yaşamak isteyenler için varız.
  • Müziği iyi dinleyebilmek için çok para değil, doğru tercihler yapmak gerektiğine inananlar için varız.
  • Müziği konuşmak isteyenler için varız.
  • Biz müzik tutkunu bir ekibiz ve müzik neredeyse biz oradayız.