Eviniz veya Ofisiniz için Hi-Fi Sistemler

Eviniz veya Ofisiniz için Hi-Fi Sistemler

Hifilife Deneyim Uzmanları Tarafından Sizin için Hazırlandı

Sinema ve Müzik için Hi-Fi Ses Sistemleri

Hifilife olarak Hi-Fi’a meraklı olup evine Hi-Fi sistem kurmak isteyen müzik ve sinema tutkunları için oluşturduğumuz sistemleri incelemek ister misiniz?

JAMO, Focal, KEF ve Klipsch’in efsanevi seslerini bir araya getiren bu sistemlerden kendiniz için en uygun olanı seçin ve Hifilife Deneyim Uzmanları ile iletişime geçin.

Sizin için oluşturduğumuz bu Hi-Fi sistemlerindeki her bir hoparlörü müzik ve sinema zevkinize göre dilediğinizce kişiselleştirebilirsiniz. Profesyonel teknik ekibimiz evinizin mimari yapısına uygun olarak sizin için en iyi Hi-Fi sistemi belirleyecek ve hayalinizdeki müzik ve sinema sistemine kavuşacaksınız.

Ücretsiz Proje Hizmeti

Dilerseniz ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanarak profesyonellerimizi evinize davet edip, Hi-Fi sistemi kurmak isteyeceğiniz alanı birlikte seçebilirsiniz. Uzmanlarımız sizleri en iyi şekilde yönlendirerek kayıpsız bir şekilde Hi-Fi sesi duymanızı sağlayacak hoparlör ve ses sistemi bileşenlerinin yerleşimlerine karar vereceklerdir.

Beğendiğiniz Hi-Fi sistemler, mevcut stok ve üretici firmaların yeni model veya ikame ürün üretmesinden ötürü değişikliğe uğrayabilir. Bu yüzden sayfanın en altında yer alan formu doldurarak Hi-Fi sistem paketleri hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Focal Theva Hi-Fi Ses Sistemi

Focal Theva N3-D Dolby Atmos Destekli Hi-Fi Kule Hoparlörlerden gücünü alan Focal Theva Hi-Fi sistemi, müziği ve sinema ambiyansını üst seviyeye taşıyarak 3 boyutlu sesin keyfini yaşamanızı sağlar. THX ve IMAX sertifikalı Onkyo, Japon mühendisler tarafından tasarlanan en yüksek teknolojiye sahip en özel komponentler kullanılarak üretilmektedir.

Onkyo amplifikatörün içerisinde kullanılan ESS Sabre DACs 9260Q Dual Chipset dijital çevirici, sinemada çarpıcı bir sinema deneyimi sunarken, müzikte de tamamen doğal bir sunum deneyimini ses tutkunlarına yaşatır. Sistemin yanında hediye olarak gelen Dirac Room Calibration yazılımı sayesinde Theva sinema sisteminizi odanıza en kalibre şekilde kullanabilirsiniz.

Focal Vestia Hi-Fi Ses Sistemi

Önceki yıllardan alışık olduğumuz Focal Aria Hoparlör serisinin yerine geçen Vestia hoparlör serisi aynı materyaller ile üretilerek yeniden karşımıza çıkmıştır. Bu Hi-Fi sistemde kullanılan Vestia No.3 hoparlör,
Focal tarafından geliştirilen powerflow teknolojisi ile birlikte bas refleks kabin prensibinde özellikle alt frekanslarda bambaşka bir derinlik katmıştır.

Sonos ailesine ait bir ürününüz var ise Onkyo amplifikatör ile multiroom olarak receiver’ınızı da Sonos siteminize ayrı bir bölge olarak dahil edebilirsiniz. Focal Vestia Hi-Fi müzik ve film sistemi ile evinizi bir eğlence merkezine çevirebilirsiniz.

Jamo Hi-Fi Ses ve Sinema Sistemi

Jamo S7-25F kule tipi hoparlörler, Jamo S7-15B surround hoparlörler ve Jamo S7-25C merkez hoparlör, birlikte kullanıldığında güçlü ve detaylı bir ses deneyimi sunar. Bu hoparlörleri Klipsch R-101 subwoofer ile eşleştirdiğimizde ise güçlü ve derin bir bas deneyimi elde ederiz.

Tüm bu hifi ses ve sinema sistemi, Onkyo TX-NR696 amplifikatör ile beslendiğinde, sistemin Dolby Atmos ve DTS:X gibi yüksek kaliteli ses formatlarını desteklemesini sağlar. 4K HDR video geçişi ve çevrimiçi müzik akışı gibi ek özellikleriyle, bu hifi sistem paketi, fiyat / performansı olarak hem müzik dinlemek hem de sinema deneyimi için mükemmel bir seçenek olabilir.

KEF Q Serisi Hi-Fi Ses ve Sinema Sistemi

Bu sistemde kullandığımız Onkyo TX-RZ50 Receiver ve KEF hoparlör serisi, etkileyici bir hifi ses ve sinema sistemi oluşturuyor. Ana hoparlör KEF Q550, Uni-Q sürücüsü ile geniş ve detaylı bir frekans yanıtı sunuyor. KEF Q150 ve KEF Q50a surround hoparlörler, mekansal ses deneyimi için ideal ve yüksek frekans dağılımı sağlıyorlar.

Merkezi diyaloglar için KEF Q650c, konuşmaları netleştiriyor. KEF Ci200QR atmos hoparlör, tavan montajı ile üç boyutlu ses deneyimi yaratırken, KEF Kube 12b subwoofer derin baslar üretiyor. Tüm bu bileşenler, geniş bir frekans aralığı ve dinamik bir ses deneyimi sağlıyor.

Klipsch Hi-Fi Ses ve Sinema Sistemi

Bu sistemde kullandığımız Klipsch R-605FA ön hoparlörler Dolby Atmos uyumudur ve geniş bir ses sahnesi sunar. Bu da sinema deneyiminizi zenginleştirir. Klipsch R-40M surround hoparlörler ise küçük boyutlarına rağmen etkileyici performans sağlar. Atmosferik ses için Klipsch RP-500SA II ve CS-16C II, diyalog için Klipsch RP-404C II ve bas için RP-1000SW Subwoofer'ı tercih ettik.

Tüm bu sistem, çoklu bağlantı ve yüksek güç kapasitesiyle Onkyo TX-RZ50 Receiver tarafından besleniyor. Kısacası, bu Hi-Fi sistem; sinema ve müzik deneyiminizi üst seviyeye çıkarır.

Hifilife Mağazalarımızda Hi-Fi sistemleri deneyimlemeye davetlisiniz.

Çalışma saatleri: Pzt - Pz: 10:00 - 22:00

Beğendiğiniz Hi-Fi Sistem için Şimdi Bize Ulaşın.

Sorularınız hakkında Müşteri İlişkileri ekibimize danışmak için 444 0 794’dan bize ulaşabilir veya aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Mağazamızda arama yapın.

Sık aranan