Müşteri Politikamız

Hifilife Elektronik Ticaret ve Mağazacılık Anonim Şirketi ürün ve hizmetleriyle ilgilenen herkesi müşterisi olarak ekosistemine dâhil eder, onların mutluluğunu en temel değer olarak kabul eder. Müşterilerini tanır, anlar ve beklentilerini karşılayacak en doğru ürünleri sunar.

Satış öncesinde olduğu gibi sonrasında da telefon, eposta, canlı sohbet, sosyal medya, yüz yüze gibi tüm iletişim kanallarını açık tutarak kesintisiz çözüm üretmeyi hedefler. Tüm bu kanallardan gelen geri bildirimlere adil, objektif ve tarafsız yaklaşır, kendini geliştirebileceği bir fırsat olarak değerlendirir.

Müşterilerinin kişisel verilerinin gizliliğine önem verir ve tüm süreçlerde bu prensiplere bağlı kalır.

Daha iyinin peşindeyseniz, sizleri deneyim mağazalarımıza bekliyoruz.

Hifilife, sizleri sadece ilginizi çeken ürünler ile değil, kusursuz sesi deneyimlemenize yardımcı olacak ses teknolojileri konusundaki uzman ekibiyle ağırlıyor.

Müzik ve ses tutkunları; Bang & Olufsen markasının dünyaca ünlü zamansız tasarımlarını, Focal, Sennheiser markalarının mükemmeliyetçi High-End kulaklıklarını, Klipsch’in efsanevi Heritage serisini, mühendislik harikası KEF hoparlörleri ve daha birçok ses harikasını Bang & Olufsen I Hifilife Mağazalarımızda inceleyebiliyor.

Pzt - Pz: 10:00am - 10:00pm

BİZE SORUN

Sorularınız hakkında Müşteri İlişkileri ekibimize danışmak için444 0 794’dan bize ulaşabilir veya aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Mağazamızda arama yapın.