EPOS BrainAdapt™ Teknolojisi Nedir?

EPOS BrainAdapt™ teknolojisi bilişsel performansı iyileştirmek için birlikte çalışan bir grup öncü teknolojinin birleşimine denmektedir. EPOS BrainAdapt™ teknolojisi üzerine kurulu kulaklıklar, beynin doğal ses işleme yöntemini desteklemek için tasarlanmışlardır. Bu teknoloji, yaptığınız görüşmelerde hem siz hem de iletişim kurduğunuz insanlar için daha az yorgunluk ve daha fazla odaklanma anlamına gelmektedir.

Zengin ve Bilimsel Miras

Demant Grup aracılığıyla onlarca yıllık psikoakustik araştırmalara erişimi olan EPOS, beynin nasıl ve ne zaman en iyi performans gösterdiğine dair önemli verilere sahiptir. Beyin için en iyi koşulları sağlamak adına çalışan benzersiz algoritmalar, net/yüksek çözünürlüklü ses ve kaliteli video çözümlerini bizlere sunar.

Kulağımızla İşitiyoruz Ama Beynimizle Dinliyoruz

Beynimiz sürekli olarak çevreyi algılıyor ve bulunduğu ortama en iyi şekilde uyum sağlıyor. Yaptığımız iş ile ilgili odaklanmamız gereken sesi, rahatsız edici seslerden ayırıyor ve nereye odaklanacağımızı seçiyor. 

Yönlendirin, odaklanın ve tanıyın beynin sesi anlamlandırmak için gerçekleştirdiği süreç işte bu kadar.

Anlamlandırılamayan sesler gürültü olarak algılanır ve bu gürültü beyninizi strese sokarak daha fazla yorulmasına ve odaklanamamasına neden olur.

EPOS kulaklıklar tam da bu noktada beynimizi yormadan yaptığımız işe odaklanmamızı sağlarlar. Katıldığımız bir toplantıda, final sınavına çalıştığımız derste, yaptığımız önemli bir görüşmede ortamdaki gürültülerden bizi arındırır, yalnızca yapmak istediklerimize odaklanmamızı sağlar.

Beynin sesi nasıl anlamlandırdığına bakacak olursak:

İyi bir ses deneyimi yalnızca teknolojiler beynimizin dinleme sürecini desteklediğinde gerçekleşir.

Dünya Lideri Psikoakustik Araştırma

EPOS için Demant Grup'un bir parçası olmak, Oticon ve dünyanın önde gelen araştırma merkezi Eriksholm gibi grup içindeki diğer şirketlerin Ar-Ge sinerjisinden faydalanmasına olanak tanır.

Bu geniş Know-How ağı ile EPOS, kullanıcılara uzun süreli kullanımda dahi kendilerini yormadan performans göstermelerine olanak sağlayacak kulaklıklar üretmektektedir.

EPOS'un BrainAdapt Teknolojisine Sahip Kulaklıkları Hifilife'ta

EPOS'un BrainAdapt teknolojisine sahip ADAPT serisi kulaklık modellerini Hifilife.com'dan satın alabilirsiniz. EPOS'un BrainAdapt teknolojisine sahip ADAPT serisi kulaklıklarını hem deneyimlemek hem de satın almak için Kanyon ve Akasya AVM'de bulunan Hifilife deneyim mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

EPOS'u kendiniz duymak, görmek ve hissetmek için mağazalarımızdan birine gelin.

Hifilife Akasya: 0538 013 02 59

Hifilife Kanyon: 0531 080 80 45

Adres bilgisi için tıkla >

Mağazamızda arama yapın.