Bang & Olufsen Ferrari Koleksiyonu

Bang & Olufsen for Ferrari

The Ferrari Collection

Sesi ve hızı yeniden tanımlayan iki ikon marka. Çok sevilen B&O ürünlerinden oluşan özel bir koleksiyon; malzeme, kalite, ve renkleriyle Ferrari ile harmanlanan çarpıcı yeni bir tasarıma sahiptir.

Adrenalin kulak zarlarıyla buluşuyor. Güzellik ve saf güç çarpışıyor. İtalyan motor sporları Danimarka tasarımıyla buluşuyor.

Her kulakta bir ikon.

Motorlar müzikle tanışıyor. Yüksek çözünürlük beygir gücüyle tanışıyor. Beoplay EX Ferrari Edition, Danimarka hassasiyeti ve İtalyan ateşiyle üretildi. Ergonomik mühendislik size gün boyu konfor sağlar. Cebinizdeki tam olarak ses hızıdır.

Kırmızı. Siyah. Muhteşem.

Beosound Explore: Evde veya yolda kendinizi cesur güce ve muhteşem sese kaptırın. Tasarımı sağlam, rengi canlı olan bu taşınabilir hoparlör, tempoyu sizin belirlemenize ve mesafeleri sıkılmadan kat etmenize olanak sağlar.

Artık bunların hepsi cesaret ve ihtişamın, güç ve gelişmişliğin, güç ve prestijin senfonisinde bir araya geliyor.

Kaputun altındaki saf güç.

Odayı kükreyen bas ve tüm silindirlere yayılan sesle doldurun. Beosound 2 Ferrari Edition, Danimarka ses sanatının ustalığını ve İtalyan motor sporlarının yeteneğini alıp evinize taşıyor.

Adrenalin, en saf haliyle.

Beoplay H95: En iyi kulaklıklarımız Ferrari'nin en hızlı kırmızı tonuyla buluşuyor. Daha önce hiç duymadığınız ayrıntılarla sunulan favori müziğinizin heyecanını şık ve yepyeni bir tasarım ile birlikte yaşayın. Onları her taktığınızda mühendislerin ve sanatçıların zanaatını hissedin. Ekim 2023'ten itibaren mevcut olacaktır.

Taviz vermeyen işçilik

Enzo Ferrari. Peter Bang ve Svend Olufsen. Kendi şartlarına göre mükemmelliğin peşinden gitmek için statükoya karşı çıktılar. Ve onların mirası, onlarca yıl boyunca bizi bugün yeni zirvelere taşımak için çabalıyor.

Zamana meydan okuyan tasarım ve rakipsiz performanstan ödün vermeyen işçilik mirasına dayanan, kalıcı zarafetin mirası. Ve en iyi olmak için zor yolun çoğu zaman tek yol olduğu inancıyla.

The Ferrari Collection

Bang & Olufsen ve Scuderia Ferrari

Büyüleyici Anları Depolayın.

**Bang & Olufsen Kablosuz Kulaklıklar ve Hoparlör Modelleri Hifilife'ta 3 yıl resmi distribütör garantilidir.

Mağazamızda arama yapın.

Sık aranan