Ses için tasarlandı

Sergilenmek için tasarlanmış ürünler


Birinci sınıf ses ve görüntü çözümlerimiz, herhangi bir yaşam alanının tasarımına değer katan birer sanat eseridir. Herhangi bir mekanın dekorunu tamamlamak üzere zarif bir biçimde tasarıma entegre edilebilirler. Mükemmel ses kalitesi ve rakipsiz işçilik ile karakterize edilen zamansız tasarımlarımızla gurur duyuyoruz.

FONKSİYONEL ZANAATKARLIK

Mimarlar ve İç Mimarlar ile iş birlikleri -

Bang & Olufsen I Hifilife ile işbirliği yaparak müşterilerinize üst düzey, tasarım odaklı eğlence çözümleri sunabilirsiniz. Titizlikle hazırlanmış bir mobilya parçası olarak ikiye katlanan bir televizyon, duvara bir sanat eseri gibi monte edilebilen bir ses sistemi veya başlı başına bir heykel olan bağımsız bir hoparlör... ürünlerimiz özenle tasarlanmış mekanlar için yaratılmıştır.

Sesi ve Görüntüyü Merkeze Alın

Tasarım ve estetik tarzınızı, görsel-işitsel çözümlerimizle birleştirerek tekliflerinizi genişletin ve işinizi büyütün.

Dünyanın dört bir yanındaki mimarlar ve iç mimarlarla yakın çalışma konusunda kapsamlı deneyime sahibiz. Projenizin kapsamı ne olursa olsun, ilham ve planlamadan, tamamen özelleştirilmiş çözümleri uygulamaya ve entegre etmeye kadar her adımda hizmet sunuyoruz.

Size saha ziyaretlerinde eşlik edebilir, kat planlarını inceleyebilir ve müşterilerinizin ihtiyaçlarına göre önerilerde bulunabiliriz.

FONKSİYONEL İŞÇİLİK MİRASIMIZ

Mükemmel bir ürünün yaratılması basit bir imalat meselesi değildir. Seçtiğimiz malzemelerden her bir ürünü nasıl ürettiğimize kadar uzun süredir usta işçilik mirasımız, hassas ve titizlikle yaptığımız her şeye ilham veriyor.

Doğal malzemeler, renk tonları, doygunluk, hafiflik, yüzey işlemleri, dokular – bunların her biri. Doğru yerde doğru malzemeye sahip olmak önemlidir. Ses ve tasarımla birlikte işçilik, kalbimizin ve ruhumuzun derinliklerinde yer alır.

Bizimle İletişime Geçin

Bang & Olufsen Panora

Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi

Oran Mah. Kudüs Cad. No: 3 K: 1 D: 181 Çankaya/Ankara

Telefon: 0535 366 3483
e-posta: info@hifilife.com

Bang & Olufsen Bodrum

Yalıkavak Marina Merkez Mah. Çökertme Cad. No: 6 Bodrum/Muğla

Telefon: 0539 920 76 69
e-posta: info@hifilife.com

Bang & Olufsen Akasya

Akasya Avm, 1. Kat, Çeçen Sok. No:361, 34660, Acıbadem/İstanbul

Telefon: 0538 013 0259

e-posta: info@hifilife.com

Bang & Olufsen Kanyon

Kanyon Avm, -2. Kat, Büyükdere Cad., No: 18F, 34394, Şişli/İstanbul

Telefon: 0531 080 8045

e-posta: info@hifilife.com

Mağazamızda arama yapın.