İDEAL EV

Beklediğiniz düzeyde sofistike, zarif ve estetik


Eşsiz bir yaşam alanı oluşturmak için mükemmel atmosferi yaratacak kaplamaları, malzemeleri ve armatürleri elle seçerek ideal evinizi inşa etmek için belli bir zaman harcadınız. Birinci sınıf ses ve video ürünlerimiz, mimari tasarımlarınızı ve onların özenle seçilmiş dekorlarını en üst seviyeye taşıyan sanat objeleridir.

DENEYİM ÖNEMLİDİR

Bir asırlık mükemmellik -

Çeyrek asırdan fazla bir süredir akıllı ev entegrasyonu konusunda öncü olan markaları sizlerle bir araya getiriyoruz. Yıllar içinde teknolojide çok şey değişti, ancak akıllıca tasarlanmış entegrasyona yaklaşımımız aynı kaldı.

Her bir ürünümüz, kullanıcı etkileşimini düzene sokmak ve basite indirgemek için yaratılmıştır ve bu üst seviye zevke sahip sofistike yaklaşım sayesinde, lüks yaşam tarzı ve zarif inovasyon çözümlerinin ön saflarında yer almaya devam ediyoruz.

Zamansız Tasarımlar

Bang & Olufsen I Hifilife Proje Ekibi, üst düzey, tam entegre bir akıllı ev çözümü için uygun altyapıyı sunarak mimarlar ve gayrimenkul geliştiricilerle ortak çalışır. Projenizin ölçeği ne olursa olsun, Bang & Olufsen I Hifilife ile çalıştığınızda, projenizin tüm aşamalarında size yardımcı olmak için yanınızda olacağız. Ek olarak, B&O markalı ön kablolama sunarak, içinde bulunduğu binaya uygun, üst düzey, lüks bir markadan güç alan akıllı bir evin temellerini atmanıza olanak tanıyoruz.

MİRASIMIZA BİR ÖVGÜ

Fonksiyonel işçilik -

Mükemmel bir ürünün yaratılması basit bir imalat meselesinden ibaret değildir. Uzun yıllara dayanan mirasımız, seçtiğimiz malzemelerden her bir ürünü nasıl ürettiğimize kadar, ustaca ve hassas bir işçilikle yaptığımız her şeye ilham veriyor. Doğal malzemeler, renk tonları, doygunluk, hafiflik, yüzey işlemleri, dokular – bunların her biri. Doğru yerde doğru malzemeye sahip olmak önemlidir. Ses ve tasarımla birlikte işçilik, kalbimizin ve ruhumuzun derinliklerinde yer alıyor.

Bizimle İletişime Geçin

Bang & Olufsen Panora

Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi

Oran Mah. Kudüs Cad. No: 3 K: 1 D: 181 Çankaya/Ankara

Telefon: 0535 366 3483
e-posta: info@hifilife.com

Bang & Olufsen Bodrum

Yalıkavak Marina Merkez Mah. Çökertme Cad. No: 6 Bodrum/Muğla

Telefon: 0539 920 76 69
e-posta: info@hifilife.com

Bang & Olufsen Akasya

Akasya Avm, 1. Kat, Çeçen Sok. No:361, 34660, Acıbadem/İstanbul

Telefon: 0538 013 0259

e-posta: info@hifilife.com

Bang & Olufsen Kanyon

Kanyon Avm, -2. Kat, Büyükdere Cad., No: 18F, 34394, Şişli/İstanbul

Telefon: 0531 080 8045

e-posta: info@hifilife.com

Mağazamızda arama yapın.