Hi-Fi SES DENEYİMİ

Saf ve Orijinaline En Yakın Ses

High Fidelity kelimelerinin kısaltması olan Hi-Fi, müzik tutkunları tarafından ses kaydının doğru ve orijinaline en yakın şekilde dinleyiciye ulaştırılması için kullanılan bir terimdir. Duyduğunuz sesi etkileyebilecek ses kaynağınız ve ekipmanlarınız gibi çeşitli faktörler vardır. Bu faktörlerden en önemlisi elinizdeki ekipmanın kalitesidir. En iyi Hi-Fi kulaklıklar gibi yüksek kaliteli ekipmanlar, harika bir müzik deneyimi için olmazsa olmazdır.

 • SAF SES

  Kulaklık Taktığınızı Unutturan Ses

  Hi-Fi kulaklıklar, orijinaliyle neredeyse aynı olan bir ses ortaya koyar. Bu, orijinal kaydın her ayrıntısının yakalandığı ve dinlediğiniz sesle orijinal arasında çok az fark olduğu anlamına gelir. Başka bir deyişle, Hi-Fi kulaklıklar mükemmel derecede doğal ve bozulmamış bir ses üretirler. Bir konser kaydını Hi-Fi bir kulaklık ile gözleriniz kapalıyken dinlediğinizde sanki o konserde sanatçı tam karşınızdaymış gibi hissedersiniz. 

 • SON TEKNOLOJİ

  Hi-Fi kulaklıklar, dinleyicilere en yüksek ses kalitesini sunabilmek için en son teknoloji ile donatılmışlardır. Sanatçının müzikal yaratımını onurlandırmak ve müziğin farklı boyutlarını hissetmenizi sağlamak için Sennheiser ve Focal gibi markalar ses teknolojisinde mevcut sınırları zorlayarak geleneksel yaklaşımın ötesinde yeni teknolojiler geliştirirler. Bu yeni teknolojiler sayesinde Hi-Fi kulaklıklar sesin tüm nüansları gerçeğe yakın bir şekilde dinleyebilmenizi sağlar.

 • ÜSTÜN MALZEME KALİTESİ

  Ses kalitesi söz konusu olduğunda Hi-Fi kulaklıkların yapımında kullanılan malzemelerin kalitesi de önemli hale gelir. Bu sebeple Hi-Fi kulaklıklar, kullanılan malzemeler, çerçevenin sağlamlığı, kulaklık başlıklarının şekli gibi birçok faktör göz önünde bulundurularak tasarlanır. Üstün malzeme kalitesi, kulaklığınızı uzun yıllar kullanabilmeniz için dayanıklılık ve uzun saatler kullanabilmeniz için konfor sağlar. Bu malzemeler aynı zamanda en saf ve en doğal sesi üretmeye olanak tanır.

SENNHEISER

Her Tasarımda İmza Sennheiser Sesi

Hi-Fi kulaklık dendiğinde akla ilk gelen markalardan biri olan Sennheiser’ın sese olan tutkusu, 75 yıllık çığır açan dönüştürücü teknolojisine uzanır. Sennheiser Hi-Fi kulaklıklar, sesin aslına uygun yeniden üretiminin çok ötesine geçen en son teknolojiler ile en derin duygusal düzeyde her vuruşla bağlantı kurmanızı sağlayan olağanüstü bir müzik deneyimi sunar.

Mükemmel sol ve sağ ses dengesi, her ortamda optimum dinleme deneyimi, güçlü baslar ve parlak tizler, gürültü engelleme teknolojisi… Alman mühendisliğini en üstün kaliteli malzemelerle buluşturan ve İrlanda’da üretilen Sennheiser kulaklıklar ile her zaman, her yerde mükemmel bir ses deneyimi mümkün. 

Sennheiser Kulaklıkları Keşfedin

FOCAL

Fransa'da Tasarlandı ve Geliştirildi

Focal, Hi-Fi kulaklık dendiğinde ses kalitesi ile birleşen lüks tasarımı ve malzemeleriyle ses dünyasının en iyileri arasında kabul edilir. Fransa’da üstün bir işçilikle el ile üretilen Focal kulaklıklarla dinleme deneyimi, gerçekçilik, doğal ses üretimi, dinamikler ve netlik açısından gerçekten olağanüstü.

Akustik araştırmalara yatırım yapan dünyadaki sayılı şirketlerden biri olan Focal, sürücü tasarımında kullandığı berilyum ile akustik şeffaflığı ve darbe tepkisini maksimuma çıkararak mükemmele yakın bir ses sunar. Focal için tasarım, kulaklıkların kullanım şekli, konfor ve estetik açısından da kilit bir noktadır. Deri kafa bandı, hafızalı köpük kulaklık yastıkları ve alüminyum çerçeveleri ile Focal Hi-Fi kulaklıklar tasarımlarıyla benzersizdir. 

Focal Kulaklıkları Keşfedin

KAYIPSIZ SES

Hi-Fi ses kalitesinin en önemli özelliklerinden biri kayıpsız bir ses olmasıdır. Bu tam olarak sanatçının duymanızı istediği şekliyle müziği duyabilmeniz demektir. Eğer bir akış hiçbir frekansı kaçırmadan, orijinal kayıttaki tüm sesleri dinleyicilere iletiyorsa bu ses kayıpsız bir sestir. 

 • KAYIPSIZ AKIŞ

  Tam, kayıpsız ve yüksek çözünürlüklü sesi elde etmek için sadece Hi-Fi bir kulaklığa sahip olmak yeterli değildir, Hi-Fi ses sunan bir kaynağa da sahip olmanız gerekir. Günümüzde müzik platformlarının çoğu standart akışın yanı sıra kayıpsız Hi-Fi akış seçeneği de sunuyor. Bu, zaman zaman CD'den daha iyi veya aynı ses kalitesine sahip dijital ses dosyalarını dinleyebileceğiniz anlamına gelir.

 • KAYIPSIZ KAYNAK

  Ses kaydının kalitesinden sonra, kaynak sistemin geri kalanının nasıl bir ses ortaya koyacağını doğrudan etkilediği için bir ses sisteminin tartışmasız en önemli yönüdür. Yüksek çözünürlüklü ses çalabilmek için telefonlarınız ve bilgisayarlarınız yetersiz kalacağından kulaklık amplifikatörleri ve DAP’ler gibi ürünleri kullanmanız gerekir. Bir akıllı telefondan daha fazla depolama alanı ve çok daha iyi bir ses kalitesi sunan Astell&Kern taşınabilir yüksek çözünürlüklü müzik çaları, Naim veya Sennheiser’ın kulaklık amplifikatörlerini tercih edebilirsiniz.

NAIM UNITI ATOM HEADPHONE EDITION

50 yıla yakın geçmişiyle Naim Audio, dünyadaki en iyi amplifikatör, CD çalarlar ve dijital-analog dönüştürücü üreticilerinden biridir. Her Naim ürünü, orijinal kaynağına mümkün olduğunca yakın saf bir müzik deneyimi için tamamen sese hizmet edecek şekilde tasarlanır.

Naim’in kulaklık amplifikatörü Uniti Atom Headphone Edition, ayrı bir bilgisayar veya akış cihazı gerektiren geleneksel kulaklık amplifikatörlerinin ve DAC'lerin aksine, tam donanımlı bir akış sistemidir. Ayrıca sadece görünüşüyle değil, performansta da mükemmel olan malzemeler ile hem tasarımsal hem de teknolojik olarak üstün bir ses sunar. Birçok kulaklık ile uyumlu bir şekilde çalışabilen Naim Uniti Atom, özellikle Focal kulaklıklar ile kusursuz çalışmak üzere tasarlanmıştır.

NAIM UNITI ATOM HEADPHONE EDITION'I KEŞFEDİN

Caption

SENNHEISER HDV 820

Sennheiser, sınıfında lider DAC ve kulaklık amplifikatör teknolojisi ile kulaklık koleksiyonunuzun potansiyelini ortaya çıkarır. Kulaklıklarında da olduğu gibi Sennheiser için en önemli şey her zaman en doğru ve en saf sesi dinleyicilere ulaştırmaktır.

HDV 820 kulaklık amfisi, birinci sınıf dijitalden analoğa dönüştürme ve mükemmel amplifikasyon ile standart kulaklık amfilerinin karşılayamayacağı bir ayrıntı düzeyi ve sahneleme sunar. İki enstrümanın farklı tınıları, bir orkestradaki müzisyenler arasındaki mesafe ve bir vokalistin seslendireceği ilk notadan önce ses tellerinin titremesi… HDV 820 ile tüm bunları duymak mümkün. Ayrıca sade ve şık siyah adonize kaplamaya sahip kasasıyla Sennheiser kulaklıklarıyla mükemmel bir uyum içinde.

SENNHEISER HDV 820’Yİ KEŞFEDİN 

Caption

ASTELL&KERN

Dünyanın en iyi müzik çalar markası olarak kabul gören Astell&Kern’ün ürünleri, zengin müziği gerçekten takdir edenler için özel olarak tasarlanır ve sınırlı miktarlarda üretilir. Astell&Kern DAP’ler, basit bir dijital cihazdan çok daha fazlasıdır...

Dinleyicinin müzikten aldığı keyfi artırmak için standart bir müzik çaların ötesine geçerek etkili gürültü giderme ve distorsiyonsuz amplifikasyon gibi patentli teknolojileriyle mükemmel bir dinleme deneyimi sunarlar. Astell&Kern, ürünlerinin tasarımlarında birinci sınıf saatlerde sıklıkla kullanılan paslanmaz çelik ve bakır gibi malzemeleri kullanır ve ürünlerini üstün bir işçilikle Güney Kore’de üretir. Bu da, tüm Astell&Kern ürünlerinin yüksek çözünürlüklü ses dinlemek için mükemmel kaynaklar olmasını sağlar.

ASTELL&KERN ÜRÜNLERİNİ KEŞFEDİN

MAĞAZADA DENEYİMLEYİN

Hayal kurmayı bırakın, deneyimleyin. Duymanız ve görmeniz gerekeni en doğru ve en doğal haliyle görün, duyun ve hissedin. Size en yakın deneyim mağazamıza ulaşın.