FOCAL Powered by Naim I Hifilife Deneyim Mağazaları

SESE OLAN TUTKUMUZ KALBİMİZDE

Biz Focal ve Naim olarak, sanatçının müzikal yaratımını onurlandıran ve müziğin yeni bir boyutunu hissetmenizi sağlayan ses ekipmanları yaratmaya çalışıyoruz. Her nüansın hassasiyet ve saflıkla ortaya çıkmasını istiyoruz. Bunu yapmak için ses teknolojisindeki mevcut sınırları zorluyor ve farklı düşünerek geleneksel yaklaşımın ötesine geçiyoruz.

Performans ve tasarımı bir araya getiren Focal ve Naim koleksiyonları, üstün dinleme kalitesi ile duyguları canlandıran eşsiz bir Hi-Fi ses deneyimi sunar.

Türkiye’nin Hi-Fi ses ve görüntü sistemleri alanında öncü mağaza zinciri Hifilife, sizleri eşsiz bir deneyim için Focal Powered by Naim Mağazalarına mağazlarına bekliyor.

FOCAL Powered by Naim I Hifilife Kanyon

Kanyon AVM, No: 185 Bağımsız Bölüm 18E Levent/İstanbul

Telefon: 0531 080 8045
e-posta: info@hifilife.com

Focal Powered By Naim | Hifilife İstinyePark

İstanbul İstinyePark AVM, Pınar Mah. Katar Cad. No.11 Mahal No: F101a Sarıyer/İstanbul

Telefon: 0539 920 75 95
e-posta: info@hifilife.com

Daha iyinin peşindeyseniz, sizleri deneyim mağazalarımıza bekliyoruz.

Hifilife, sizleri sadece ilginizi çeken ürünler ile değil, kusursuz sesi deneyimlemenize yardımcı olacak ses teknolojileri konusundaki uzman ekibiyle ağırlıyor.

Müzik ve ses tutkunları; Bang & Olufsen markasının dünyaca ünlü zamansız tasarımlarını, High-Fidelity efsaneleri Focal ve Naim audio ses sistemlerini, Sennheiser'ın mükemmeliyetçi kulaklıklarını, Klipsch’in efsanevi Heritage serisini, mühendislik harikası KEF hoparlörleri ve daha birçok ses harikasını Bang & Olufsen I Hifilife Mağazalarında inceleyebiliyor.

Pzt - Pz: 10:00am - 10:00pm

BİZE SORUN

Sorularınız hakkında Müşteri İlişkileri ekibimize danışmak için 0212 319 97 79 veya 444 0 794 no'lu telefonlardan bize ulaşabilir ya da aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Ürünlerimiz hakkında destek, görüş ve yorumlarınız için 444 0 794 numaradan bizlere ulaşabilirsiniz.

Mağazamızda arama yapın.

Sık aranan