SEZONUN SESİ

Müziğin bize hediyesini keşfedin

Sezonun sesi evinizde aksın. Veya dışarıda. Veya her yerde. Müzik bizi bir yerlere götürür. Dünyanın zirvesine. Veya bu dünyanın ötesine. Bu müziğin bize bir hediyesi. Bang & Olufsen ile bu armağanı sevdiğiniz o özel kişiye verin.

Beosound A5

Bazıları bunun ruhu okşayan ses olduğunu söylüyor. Diğerleri, rüya gibi tasarım. Ama asıl önemli olan bir sonraki çalınan şeydir. Beosound A5'i alın ve müziği sevdiklerinize hediye edin.

Beolab 8'i mağazada deneyimleyin

Beolab 8'in canlı vokalleriyle müziğin hediyesi sizi bekliyor. Güçlü bas, zarif, kompakt bir tasarım. Daha önce hiç olmadığı kadar sadelik ve güzellik. Solo, stereo veya Multi-room. Hangi modda dinlerseniz dinleyin, müziğin en saf halini deneyimleyin. Asla ömrünü yitirmeyen bir hediye.

Beosound A9

Etrafında toplanın. Bir şarkı dinlemenin zamanı geldi. Ya da iki. Veya yirmi. Beosound A9 başkasıyla paylaşmak için en iyisidir. Ama lütfen: sorumlu bir şekilde hayran olun.

Beosound Balance

Her açıdan güzellik. Sesi 360 derece dinleyin. Beosound Balance kendini size paylaşır; tek yapmanız gereken onu evinize getirmek.

Öne çıkan ürünler

Bang & Olufsen Kablosuz Kulaklıklar ve Hoparlörler

Mağazamızda arama yapın.

Sık aranan