Zamanın ötesine geçen hediyeler

Olağanüstü bir ses ve görüntü mü? Bu harika bir hediyedir. Yeni yılınızı güzelleştirecek Bang & Olufsen hediyeleri sizi kuşatsın; sadece kendiniz için değil, tüm sevdikleriniz için zamanın ötesine geçen hediyeler.

THE GIFT OF HEADPHONES

Sizi uzaklara götürmek için tasarlandı

Hiç durmayan sezona kulaklık serimizle ara verin. Müzikal anların keyfine dalın. Mesafeleri aşan pil ömrüyle mükemmel ses hep yanınızda.

THE GIFT OF PORTABLE SPEAKERS

Güçlü bir taşınabilir hoparlörle herhangi bir manzarayı kusursuz bir ses sahnesine dönüştürün. Güzel oldukları kadar sağlam olan bu hoparlörler, en sevdiğiniz sanatçıları dilediğiniz yere taşıyacak. Her yerde, her zaman mükemmel ses.

THE GIFT OF HOME AUDIO

Müziğin sizi içine çekmesine, aksiyonun sizi alıp götürmesine izin verin. Görüntüdeki derinlik, sesteki ayrıntı, sinema keyfinizi zirveye taşıyacak.

Bang & Olufsen hoparlörü hediye ettiğinizde, bu tüm ev için bir hediyedir. Şarkıların tüm odaları doldurduğunu duyun. Film sahnelerinin mükemmel bir şekilde yerine oturduğunu izleyin. Bir araya gelin. Yüksek sesle dinleyin.

Daha iyinin peşindeyseniz, sizleri deneyim mağazalarımıza bekliyoruz.

Hifilife, sizleri sadece ilginizi çeken ürünler ile değil, kusursuz sesi deneyimlemenize yardımcı olacak ses teknolojileri konusundaki uzman ekibiyle ağırlıyor.

Müzik ve ses tutkunları; Bang & Olufsen markasının dünyaca ünlü zamansız tasarımlarını, Focal, Sennheiser markalarının mükemmeliyetçi High-End kulaklıklarını, Klipsch’in efsanevi Heritage serisini, mühendislik harikası KEF hoparlörleri ve daha birçok ses harikasını Bang & Olufsen I Hifilife Mağazalarımızda inceleyebiliyor.

Pzt - Pz: 10:00am - 10:00pm

BİZE SORUN

Sorularınız hakkında Müşteri İlişkileri ekibimize danışmak için 444 0 794’dan bize ulaşabilir veya aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Bang & Olufsen Akasya

Akasya Avm, 1. Kat, Çeçen Sok. No:361, 34660, Acıbadem/İstanbul

Telefon: 0538 013 0259

e-posta: info@hifilife.com

Bang & Olufsen Kanyon

Kanyon Avm, -2. Kat, Büyükdere Cad., No: 18F, 34394, Şişli/İstanbul

Telefon: 0531 080 8045

e-posta: info@hifilife.com

Mağazamızda arama yapın.

Sık aranan