Daha iyinin peşindeyseniz, sizleri deneyim mağazalarımıza bekliyoruz. Müzik ve ses tutkunları; Bang & Olufsen markasının dünyaca ünlü zamansız tasarımlarını, Focal, Sennheiser markalarının mükemmeliyetçi High-End kulaklıklarını, mühendislik harikası KEF hoparlörleri ve daha birçoğunu Bang & Olufsen I Hifilife Mağazalarında deneyimleyebilirsiniz.

DUY. BAK. YAŞA.

Şov burada başlıyor


Müziğin sizi içine çekmesine, aksiyonun sizi alıp götürmesine izin verin. Görüntüdeki derinlik, sesteki ayrıntı, sinema keyfinizi zirveye taşır. Bizi beklentilerin ötesine geçen ses ve görüntü deneyimleri yaratmaya teşvik eden de bu gerçekliktir. Böylece başlat düğmesine her bastığınızda, evinizin rahatlığında en sevdiğiniz şarkıları yeniden keşfeder, her sahneyi sanki filmin içindeymiş gibi yaşarsınız.

__

Ruhunuza işleyen bir ses

Büyüleyici bir tasarım

Bir ömür boyu sizinle

Hareket halinde müzik

HER ODADA. HER AN.

_

Evinizinde gezinirken müziğin odadan odaya sizi takip etmesine izin verin. Bunun kulağa ne kadar da hoş geldiğini göreceksiniz. Daha zengin, daha derin ve geniş, harika bir şekilde tasarlanmış ses. Ve hatta çok da şık görünüyor. Tüm hoparlörlerimiz birbiriyle ve diğer markaların höparlörleriyle mükemmel bir uyum içinde çalışır. Kusursuz bir ses hayal ediyorsanız, Evinize Hoşgeldiniz.

Bu sizin kurgunuz

Kablo yok, karışıklık yok. Hoparlörleri WiFi ile hızlı ve kolayca birbirine bağlayın. Müziğin keyfini her odada çıkarın. Tüm deneyim avucunuzun içinde. Tek tıkla istediğiniz müziği, istediğiniz yerde, dilediğiniz gibi çalın.

Sinema? Hayal edin.

Koltuğunuza kurulun ve başlatın.

__

Çarpıcı bir ses soldan sağa dans ediyor. Diyaloglar, ortalanmış ve net. Ayrıntılar sanki gerçekmiş gibi ekrandan taşıyor. Bu, gerçekte olması gereken ev sinema deneyiminin ta kendisi - yeni dünyalara kaçma şansı. Ve tümünü, başka hiç kimsenin yapamayacağı şekilde bir araya getiriyoruz: Bir ömür boyu evinizin parçası olarak kalacak sanat eserleri ile. Kara kutu yok, dağınık kablolar yok. Evdeki en iyi koltuk? Sizinkisi.

Yakından inceleyin:

Müzik ve Sinema için Önerilerimiz

Deneyim için mağazalarımızı ziyaret edin

Bang & Olufsen Akasya

Akasya Avm, 1. Kat, Çeçen Sok. No:361, 34660, Acıbadem/İstanbul

Telefon: 0538 013 0259

e-posta: info@hifilife.com

Bang & Olufsen Kanyon

Kanyon Avm, -2. Kat, Büyükdere Cad., No: 18F, 34394, Şişli/İstanbul

Telefon: 0531 080 8045

e-posta: info@hifilife.com

Mağazamızda arama yapın.