Hifilife, 2018 yılında resmi olarak başladığı müzik dinleme ekipmanlarını tüm ses tutkunlarına ulaştırma yolculuğuna, 3. yılında emin adımlarla devam etmektedir. Bu süre içerisinde sahip olduğumuz ürün, marka ve hizmetleri her daim güncelleyerek daha iyi olması için çabalamaktayız.

2020 ile birlikte tüm müzik tutkunları için "Daha İyi" konsepti ile bu çabamızı çok daha büyük bir platforma taşıyoruz. Hifilife'de sunduğumuz eşsiz markalara ve siz değerli müzik tutkunlarına yarışacak bir hizmet veriyoruz.

Peki "Daha İyi" konsepti ile diğer birçok noktadan ayrılan noktalarımız neler? Hifilife daha iyi teknolojiyi, daha iyi bir deneyimle ve daha iyi servis/garanti ile kullanıcılarına sunar. Daha fazla ayrıntı vermek gerekirse:

1) Daha İyi Garanti:

Hifilife satışını yaptığı markaların distribütörlerinin resmi satış noktasıdır. Dolayısıyla bir distribütörün sunabileceği tüm imkanlara kullanıcıların doğrudan erişimini sağlar. Garanti, teknik destek, satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerin tamamını, kullanıcıları tüm hizmetlerin odağına oturtarak sunar.

2) Daha İyi Teknoloji

Hifilife satışını gerçekleştirdiği markaları sonsuz bir güvenle sizlere ulaştırmaktadır. Tüm markalarımız kendi alanında dünyanın en iyi markaları olarak görülen ve akustik teknolojilerde üstünlükleri ile öne çıkan markalardır.

3) Daha İyi Deneyim

Hifilife birçok markanın aksine kendi deneyim mağazalarına sahip olan bir satış noktasıdır. Hifilife diğer birçok satış noktasının aksine, satışını yaptığı ürünlerin kullanıcılar ile buluşmasını amaçlar. İşte tam da bu noktada Hifilife fark yaratarak kullanıcıların en önemli ihtiyaçlarından biri olan "Deneyim" sürecinin mükemmel bir şekilde gerçekleşmesi için mağazalar açmıştır.

Hifilife, Coliseum Acarkent ve Kanyon AVM'de yer alan iki mağazasında da, uzman ses personeli ile kulaklıktan, hoparlöre; müzik çalardan, amplifikatöre kadar tüm ürünleri deneyimlemeye olanak sağlar. Hifilife daha müzik tutkununa ulaşmak için Mağaza ağını her geçen gün genişletmektedir.