Daha iyinin peşindeyseniz, sizleri deneyim mağazalarımıza bekliyoruz. Müzik ve ses tutkunları; Bang & Olufsen markasının dünyaca ünlü zamansız tasarımlarını, Focal, Sennheiser markalarının mükemmeliyetçi High-End kulaklıklarını, mühendislik harikası KEF hoparlörleri ve daha birçoğunu Bang & Olufsen I Hifilife Mağazalarında deneyimleyebilirsiniz.

Hifilife: Daha İyi Teknoloji, Deneyim, Garanti

Hifilife, 2018 yılında resmi olarak başladığı müzik dinleme ekipmanlarını tüm ses tutkunlarına ulaştırma yolculuğuna, 3. yılında emin adımlarla devam etmektedir. Bu süre içerisinde sahip olduğumuz ürün, marka ve hizmetleri her daim güncelleyerek daha iyi olması için çabalamaktayız.

2020 ile birlikte tüm müzik tutkunları için "Daha İyi" konsepti ile bu çabamızı çok daha büyük bir platforma taşıyoruz. Hifilife'de sunduğumuz eşsiz markalara ve siz değerli müzik tutkunlarına yarışacak bir hizmet veriyoruz.

Peki "Daha İyi" konsepti ile diğer birçok noktadan ayrılan noktalarımız neler? Hifilife daha iyi teknolojiyi, daha iyi bir deneyimle ve daha iyi servis/garanti ile kullanıcılarına sunar. Daha fazla ayrıntı vermek gerekirse:

1) Daha İyi Garanti:

Hifilife satışını yaptığı markaların distribütörlerinin resmi satış noktasıdır. Dolayısıyla bir distribütörün sunabileceği tüm imkanlara kullanıcıların doğrudan erişimini sağlar. Garanti, teknik destek, satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerin tamamını, kullanıcıları tüm hizmetlerin odağına oturtarak sunar.

2) Daha İyi Teknoloji

Hifilife satışını gerçekleştirdiği markaları sonsuz bir güvenle sizlere ulaştırmaktadır. Tüm markalarımız kendi alanında dünyanın en iyi markaları olarak görülen ve akustik teknolojilerde üstünlükleri ile öne çıkan markalardır.

3) Daha İyi Deneyim

Hifilife birçok markanın aksine kendi deneyim mağazalarına sahip olan bir satış noktasıdır. Hifilife diğer birçok satış noktasının aksine, satışını yaptığı ürünlerin kullanıcılar ile buluşmasını amaçlar. İşte tam da bu noktada Hifilife fark yaratarak kullanıcıların en önemli ihtiyaçlarından biri olan "Deneyim" sürecinin mükemmel bir şekilde gerçekleşmesi için mağazalar açmıştır.

Hifilife, Coliseum Acarkent ve Kanyon AVM'de yer alan iki mağazasında da, uzman ses personeli ile kulaklıktan, hoparlöre; müzik çalardan, amplifikatöre kadar tüm ürünleri deneyimlemeye olanak sağlar. Hifilife daha müzik tutkununa ulaşmak için Mağaza ağını her geçen gün genişletmektedir.

Daha iyinin peşindeyseniz, sizleri deneyim mağazalarımıza bekliyoruz.

Hifilife, sizleri sadece ilginizi çeken ürünler ile değil, kusursuz sesi deneyimlemenize yardımcı olacak ses teknolojileri konusundaki uzman ekibiyle ağırlıyor.

Müzik ve ses tutkunları; Bang & Olufsen markasının dünyaca ünlü zamansız tasarımlarını, Focal, Sennheiser markalarının mükemmeliyetçi High-End kulaklıklarını, Klipsch’in efsanevi Heritage serisini, mühendislik harikası KEF hoparlörleri ve daha birçok ses harikasını Bang & Olufsen I Hifilife Mağazalarımızda inceleyebiliyor.

Pzt - Pz: 10:00am - 10:00pm

BİZE SORUN

Sorularınız hakkında Müşteri İlişkileri ekibimize danışmak için444 0 794’dan bize ulaşabilir veya aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Bang & Olufsen Akasya

Acıbadem, Çeçen Sok. No:361, 34660, İstanbul

Telefon: 0538 013 0259

e-posta: info@hifilife.com

Bang & Olufsen Kanyon

Levent, Kanyon Avm -2. Kat No: 18F, Büyükdere Cd., 34394 Şişli/İstanbul

Telefon: 0531 080 8045

e-posta: info@hifilife.com

Mağazamızda arama yapın.