Daha iyinin peşindeyseniz, sizleri deneyim mağazalarımıza bekliyoruz. Müzik ve ses tutkunları; Bang & Olufsen markasının dünyaca ünlü zamansız tasarımlarını, Focal, Sennheiser markalarının mükemmeliyetçi High-End kulaklıklarını, mühendislik harikası KEF hoparlörleri ve daha birçoğunu Bang & Olufsen I Hifilife Mağazalarında deneyimleyebilirsiniz.

Dünya Gitarını Çıkar Günü Yarışması!

 

Kendinize güvenerek çalana kadar kaç geceyi akorları öğrenerek, hit şarkıları tekrar tekrar dinleyerek geçirdiniz? Bryan Adams'ın "Summer of '69" şarkısında iddia ettiği gibi parmaklarınız kanadı mı? Vazgeçip gitarınızı ne zaman bir kenara bırakıp tozlanmasına ve geçmişin bir anısı olarak kalmasına göz yumdunuz? Onu özlediniz değil mi? Kabul edin, o stadyum konserinde, sahne ışıkları üzerinize düşerken, milyonların hayranlığıyla sırılsıklam olmayı hayal ettiniz! Tamam, kabul. Biz de sizin gibi yaptık bunu! Ama hepimiz biraz büyüdük zamanla, değil mi? "Yoo hayır! Aslında tamamen büyümedik biz!" diyorsan, artık sahne ışıklarını tekrar açmalısın! Hadi gitarını çıkarma vakti! Bugün "Dünya Gitarını Çıkar" günü!

Üstelik bu sefer gitarını çıkardığında hediye bir kulaklık kazanma şansı yakalayacaksın! Sevgililer Günü'ne yaklaştığımız bu dönemde, "Sevgili" gitarın sana güzel bir hediye vermek üzere. Bu hediyeye ulaşmak için yapman gereken çok basit! Tozlanmış o gitarı çıkar ve bize 1 dakikalık bir video çek! Çektiğin videoda en sevdiğin şarkıyı, en sevdiğin gitarınla çal. Sonrasında hifilife.store instagram sayfasını beğen ve videoyu bu form aracılığı ile bize ulaştır. Daha sonra sosyal medyada yapacağımız yarışmadan en çok beğeniyi alan 2 video ve bizim tarafamızdan seçilen 2 video bir çekilişe girmeye hak kazanacak. Çekiliş ile her 4 yarışmacı bir ödül kazanacak. Ancak "Büyük Ödül" sadece 1 kişinin olacak.

Hemen Başvur

 

Daha iyinin peşindeyseniz, sizleri deneyim mağazalarımıza bekliyoruz.

Hifilife, sizleri sadece ilginizi çeken ürünler ile değil, kusursuz sesi deneyimlemenize yardımcı olacak ses teknolojileri konusundaki uzman ekibiyle ağırlıyor.

Müzik ve ses tutkunları; Bang & Olufsen markasının dünyaca ünlü zamansız tasarımlarını, Focal, Sennheiser markalarının mükemmeliyetçi High-End kulaklıklarını, Klipsch’in efsanevi Heritage serisini, mühendislik harikası KEF hoparlörleri ve daha birçok ses harikasını Bang & Olufsen I Hifilife Mağazalarımızda inceleyebiliyor.

Pzt - Pz: 10:00am - 10:00pm

BİZE SORUN

Sorularınız hakkında Müşteri İlişkileri ekibimize danışmak için444 0 794’dan bize ulaşabilir veya aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Bang & Olufsen Akasya

Acıbadem, Çeçen Sok. No:361, 34660, İstanbul

Telefon: 0538 013 0259

e-posta: info@hifilife.com

Bang & Olufsen Kanyon

Levent, Kanyon Avm -2. Kat No: 18F, Büyükdere Cd., 34394 Şişli/İstanbul

Telefon: 0531 080 8045

e-posta: info@hifilife.com

Mağazamızda arama yapın.