Daha iyinin peşindeyseniz, sizleri deneyim mağazalarımıza bekliyoruz. Müzik ve ses tutkunları; Bang & Olufsen markasının dünyaca ünlü zamansız tasarımlarını, Focal, Sennheiser markalarının mükemmeliyetçi High-End kulaklıklarını, mühendislik harikası KEF hoparlörleri ve daha birçoğunu Bang & Olufsen I Hifilife Mağazalarında deneyimleyebilirsiniz.

SİZE ÖZEL TEKLİFİMİZ İÇİN B&O MAĞAZASINA MUTLAKA UĞRAYIN


Dilediğiniz şarkı. Dilediğiniz odada. Dilediğiniz şekilde.


Hoparlörleri birbirine bağlayın ve evinizin her yerinde dinleyin. Sınırlı bir süre için, seçili hoparlörlerden 2 adet satın aldığınızda %10, 3 veya daha fazla adet satın aldığınızda %15 indirim kazanın. Farklı hoparlörleri birbirine bağlayın ve kesintisiz, nefes kesici ses deneyiminin keyfini çıkarın. Evinizde nereye giderseniz gidin, müzik sizinle birlikte hareket etsin. 


* Teklifler nakte veya farklı bir ürün için indirime çevrilemez, Teklifler sadece Beosound Level, Beosound Balance, Beosound 2, Beoplay A9 ve Beosound Edge için geçerlidir. Teklifler, tüm renkler ve varyantlar için geçerlidir. Teklifler 11 Nisan - 20 Mayıs 2022 tarihleri arasında ve sadece Bang & Olufsen Akasya ve Kanyon Mağazalarında geçerlidir ve stok durumuna göre değişkenlik gösterebilir. Teklifler, farklı bir kampanya ile birleştirilemez. 

Birbiri ile kolayca eşleşen hoparlörler


Kablo yok, karmaşa yok. Hoparlörleri WiFi üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde bağlayın ve tüm kaynaklara bağlanın. Tüm deneyimi avucunuzun içinden kontrol edin: istediğiniz şarkıyı, istediğiniz şekilde çalın.


Şimdi size özel Bang & Olufsen ev hoparlör sisteminizi oluşturma veya genişletme ve iki veya daha fazla hoparlör satın aldığınızda tasarruf etme fırsatınız var.

İki hoparlör satın aldığınızda her hoparlörden %10, üç veya daha fazla adet satın aldığınızda %15 indirim kazanın.

Bang & Olufsen Akasya

Acıbadem, Çeçen Sok. No:361, 34660, İstanbul

Telefon: 0538 013 0259

e-posta: info@hifilife.com

Bang & Olufsen Kanyon

Levent, Büyükdere Cd. No:185 D:114, 34394, İstanbul

Telefon: 0531 080 8045

e-posta: info@hifilife.com

Mağazamızda arama yapın.