Daha iyinin peşindeyseniz, sizleri deneyim mağazalarımıza bekliyoruz. Müzik ve ses tutkunları; Bang & Olufsen markasının dünyaca ünlü zamansız tasarımlarını, Focal, Sennheiser markalarının mükemmeliyetçi High-End kulaklıklarını, mühendislik harikası KEF hoparlörleri ve daha birçoğunu Bang & Olufsen I Hifilife Mağazalarında deneyimleyebilirsiniz.

Section

EVDEN ÇALIŞMA ESASLARI

Ev Her Şeyin Merkezidir

Günümüzde, ev her şeyin merkezi haline gelirken, iş ve özel hayatınız geri planda kalıyor. Doğru ürünlere sahip olduğunuzda, evden çalışmak daha verimli ve eğlenceli hale gelir.

Evden Çalışma

Çalışma alışkanlıklarımız değişiyor ve artık ofis hayatımız evlere taşınıyor. Şu an, çevrimiçi sunumlarınız, organize ettiğiniz toplantılar veya gece geç saatlere kadar yetiştirdiğiniz işleriniz, yaşadığınız ortamda, evlerinizde gerçekleşiyor. Bu durum eğlenceli ve verimli olabiliyor fakat ev hayatınızla ofis hayatınızı birbirine daha iyi adapte edebilmeniz için ev ortamı ile zarif bir şekilde bütünleşecek, evinizde ofis ortamı yaratabileceğiniz, odağınızın dağılmayacağı, ilham bulabileceğiniz ve size rahat bir ortam sunabilecek ürünlere ihtiyacınız var.

Beoplay H95

Odağınızı kaybetmemeniz için Aktif Gürültü Engelleme

Evde verimli çalışabilmeniz için eksiksiz bir çalışma ortamı yaratmanız gerekiyor. Beoplay H9 3rd Kulaklık, aktif gürültü engelleme özelliği ile sizleri sesin içine çekebiliyor ve bu sayede oturduğunuz her alandan çalışmak, düşünmek ve rahatlayabilme imkânı bulabiliyorsunuz.

BEOPLAY H95 ANC


13,945,00TL

Keşfet

Beosound A1 2. Nesil – Mikrofonlu hoparlör

Kusursuz netliğe sahip telefon görüşmeleri için sorunsuz bağlantıyı garanti eden Beosound A1 2. Nesil Hoparlörü kolay bir şekilde cihazınızla eşleyebiliyorsunuz. Bluetooth 5.1 ve üç dâhili mikrofon, her yerde kusursuz netlikte konferans görüşmeleri yapmanızı sağlıyor.

BEOSOUND A1

Kristal netliğinde ses kalitesi

Keşfet

Beoplay EQ

Konforlu Sezgisel Tasarım

İş ve özel hayatınızı bir arada yürütebilmek için dinamik olmalısınız. Beoplay EQ kulaklıklar, kusursuz netliğe sahip ses, dokunmatik kontroller ve güçlü bas performansı ile sizlere uzun süreli konforu bir araya getiriyor.

BEOPLAY EQ

5,241.00TL

Keşfet

Ürünler Hakkında Daha Fazla Bilgi

BEOPLAY H95

Adaptif ANC kulaklık


BEOPLAY EQ

Kulak İçi ANC Kulaklık


BEOSOUND A1

Powerful Bluetooth speaker


Mağazamızda arama yapın.